Centrum Motoryzacyjne Bursaki 19 Lublin

CENTRUM MOTORYZACYJNE BURSAKI 19


facebook youtube
20-150 Lublin, ul. Bursaki 19
Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9.00-17.00, Sob.: 9.00-14.00
Strona główna O Centrum Sklepy Warsztaty Plan Centrum Kontakt
Centrum Motoryzacyjne Bursaki 19 Lublin Centrum Motoryzacyjne Bursaki 19 Lublin
 
 

Najciekawsze wydarzenia

 
Centrum Motoryzacyjne na Moto Session & Moto Event East 2014
 
 
Moto Session & Moto Event East 2014 to już druga edycja Lubelskiego Święta Motoryzacji, które odbyło się w dniach 10-11 maja 2014 r. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

W tym roku swoje siły połączyły dwie największe imprezy motoryzacyjne Lubelszczyzny - targi Moto Session oraz zlot Moto Event East. Moto Session było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą najnowszych aut prezentowanych głównie przez lokalnych dealerów. Na hali o powierzchni 8 tysięcy m2 zaprezentowały się auta salonowe, nowinki techniczne oraz stoiska związane z branżą motoryzacyjną. CENTRUM MOTORYZACYJNE BURSAKI 19 miało przyjemność po raz pierwszy zaprezentować swoją szeroką ofertę handlowo-usługową.

Moto Event East to zlot, który jednoczy i integruje wszystkie klasy aut o specjalnych, nietuzinkowych walorach. Podczas tegorocznej edycji licznie gościły zarówno auta tuningowane jak i klasyki, zabytki, auta amerykańskie oraz auta egzotyczne. Wydarzeniu Moto Session & Moto Event East towarzyszyły liczne atrakcje.

Na hali C u boku prawdziwych i lśniących samochodów zaparkowały również profesjonalne rajdówki w skali 1:10. Pod ich maską znajdowały się silniki elektryczne, który pozwalają rozpędzić te małe maszyny nawet do 30 km/h. 
Dodatkowo napęd na cztery koła i niezależne zawieszenie sprawią, że wrażenia z prowadzenia takiego autka jest podobne do emocji panujących na rajdowych oesach.

Do Lublina na Moto Event East & Moto Session 2014 przyjechał zespół Subaru Poland RC Team, który udostępnił wszystkim chętnym swoje elektryczne samochody w skali 1:10. Każdy zwiedzający miał okazję zmierzyć się na "odcinku specjalnym" i posmakować jazdy zdalnie sterowaną rajdówką. Podczas dwudniowej zabawy nie zabrakło prezentacji modeli RC, rajdowej szkoły jazdy w małej skali czy pokazów "mistrzów".
 
 
 
 
IStrona głównaIO CentrumISklepyIWarsztatyIPlan CentrumIKontaktI